Zanedlouho spouštíme. Prozatím není možné objednávku dokončit. Děkujeme za pochopení.

Ranní šálek čaje Matcha pro dokonalý start Vašeho dne

Každodenní pití čaje Matcha má pozitivní dopad na Vaši energetickou hladinu a celkové zdraví.

Na rozdíl od kávy poskytuje Matcha méně stresující nabuzení lidského těla. To je způsobeno vysokou koncentrací flavonoidů a L-theaninu v Matcha, což zvyšuje mozkové frekvenční pásmo alfa a produkuje relaxační účinky zvyšováním hladin serotoninu, GABA a dopaminu.

Matcha_nápoj

L-theanin je obzvláště užitečný pro vysokou hladinu stresu a úzkosti, zvyšuje relaxaci, aniž by způsoboval ospalost. Tyto účinky byly dokonce zjištěny při dávkách podávaných v běžném šálku čaje.

Navíc L-theanin dělá pár úžasných věcí, když je kombinován s kofeinem, à la Matcha - aminokyselina může pomoci zlepšit kognitivní funkce a zvýšit soustředění a bdělost. Popíjení Matcha je tedy skvělé před hektickým pracovním dnem nebo při zkoušce.

 

Benefity Matcha Tea check_macca_bio

  • pozitivní účinky na náladu
  • podporuje relaxaci
  • poskytuje trvalou energii
  • pomáhá při udržení zdravé tělesné hmotnosti

 

Matcha je bohatá na antioxidační katechiny, rostlinnou sloučeninu nacházející se v čaji. Ve skutečnosti má Matcha podle testu ORAC (Oxygen Radical Absorption Capacity) jedno z nejvyšších množství antioxidantů mezi superpotravinami.

Díky tomu je Matcha skvělý v boji proti volným radikálům, prevence rakoviny, a chrání srdce.

love_matcha_tea

 

Vyzkoušejte: Můžete si vychutnat čaj Matcha horký nebo ledový a přizpůsobit si ho podle svého vkusu lehkým slazením javorovým sirupem nebo medem, přidáním ovoce nebo smícháním do smoothie.

BLOG_foto_3